Lekarze Jasło

lekarz Adam Kucharzyk

Dermatolog

Madejskich 11
38-200 Jasło

Niestety już Pan doktor nie żyje. Był wspaniałym lekarzem. Pomógł wielu ludziom. Potrafił dostrzec inne choroby i też leczył. Był ogromnie cierpliwy i wyrozumiały dla pacjentów. Choć staruszek do końca miał jasny umysł i pomagał.
Opinia dodana przez: Lidka

lek. dent. Marta Wojnarowicz

Szkolna 36A

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Michał Zamorski

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Jasło

Lekarz z powołania! Pan Doktor podchodzi bardzo indywidualnie do każdej pacjentki i nie bagatelizuje żadnego problemu. Posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Pan doktor odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania ale również sam dokładnie informuje o przebiegu i wynikach badań/zabiegów a także potrafi rozładować stres z tym związany :) Służy pomocą na każdym etapie diagnostyki i bardzo rzetelnie podchodzi do swoich pacjentek. Profesjonalizm i łagodne podejście to cechy którymi można opisać Doktora ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karol Biesiadowski

Traumatolog, Ortopeda

Kołłątaja 14 lok. 10
38-200 Jasło

Byłem u Pana doktora z problemem nadgarstka. Pan doktor stwierdził martwicę kości księżycowatej z przemieszczeniami. Zaproponował zabieg artrodenzy - częściowe usztywnienie nadgarstka prawego. Zabieg wykonał 11 paźdzernika 2022. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania Pana doktora. Poza małym niedowładem w nadgarstku czuję się dużo lepiej. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczny i wszystkim go polecam. Dziękuję Panie doktorze, Stanisław
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jerzy Niedermaier

ulica 3 Maja 17/6
38-200 Jasło

gorąco polecam tego lekarza. Osobiście boję się wizyt u tego typu lekarzy, ale ten wzbudza zaufanie i okazuje się, że strach ma tylko duże oczy. Na wizycie byłam spokojna że jestem w dobrych rękach . Jest to lekarz na piątke

mgr Dorota Grzywacz

Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego CenPRO
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 20A
38-200 Jasło

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, duża empatia , dostępne cecny. Pomoc uzyskałam nie tylko dla siebie , ale i całej rodziny.

lekarz Radosław Pierz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek med Radoslaw Pierz
ul. Baczyńskiego 15
38-200 Jasło

Świetny i bardzo miły lekarza godny polecenia umie wytłumaczyć a nie straszyć pacjeta. Facet z wysoką kulturą osobistą,który szanuje pacjentów. Niezmanieryzowany pod kątem pieniędzy i nie przyjmuje na sztukę byle jak najwięcej 😀 POLECAM!!!

lek. dent. Paweł Słowik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnostyka-Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. Oddział Jasło
Wincentego Pola 3
38-200 Jasło

Pełny profesjonalizm, bezbolesne leczenie, sympatyczne podejście do pacjenta. Dzięki p. Słowikowi mimo wieku mam swoje zęby w dobrej kondycji. Polecam.
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Andrzej Trzop

Internista, Kardiolog

Kościuszki 15/2
38-200 Jasło

Wspaniały lekarz, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadza dokładnie każde badanie i maksymalnie poświęca uwagę pacjentowi. Oby było więcej takich specjalistów jak dr Trzop. Bardzo polecam!

lekarz Marek Lew

Dermatolog

38-200 Jasło

Polecam z całego serca. Przez długi okres czasu nikt nie potrafił mi pomóc, w końcu trafiłam na lekarza, ktory postawił sprawe jasno i wiem co mi dolega. Jasło tylko Dr. LEW!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jerzy Kawałek

Chirurg dziecięcy

Hubalczyków 6
38-200 Jasło

Lekarz kompetentny, miły i godny polecenia! Chętnie odpowiada na nurtujące pytania, dokładnie tłumaczy, FACHOWIEC w swojej dziedzinie!

lekarz Bogdan Naszkiewicz

38-200 Jasło

Najlepszy lekarz na świecie przy tym skromny i miły .To jedyny lekarz ,któremu ufam.Jestem po dwóch zabiegach endoprotezy bioder które wykonał dr. Naszkiewicz. Wszystko jest super funkcjonuję tak jak by nigdy tych zabiegów nie było. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak traktowali pacjentów i tak wykonywali swoje obowiązki jak dr. Naszkiewicz. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Maligranda-Bartnik

lekarz Przemysław Orłowski

Laryngolog

Szpital Specjalistyczny
Jasło

Chciałbym żeby wszyscy lekarze tak podchodzili do swojej pracy jak dr Orłowski. Widać, że dla niego pacjent jest najważniejszy. Z jego pomocy korzystałem i ja i żona i nasze dzieci
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Janusz Kalisz

Laryngolog

38-200 Jasło

Pan doktor należy do niezwykłej grupy lekarzy, dla których spotkanie z pacjentem to nie tylko szybkie postawienie diagnozy. Dogłębna analiza wyników badań połączona z ogromną wiedzą pozwala na wykrycie rzadkiej choroby. W takiej właśnie sytuacji znalazłam się z nietypowymi objawami wczesnego stadium ZW i Pan doktor, jako pierwszy postawił trafną diagnozę, w przeciwieństwie do wybitnych specjalistów z wielkich ośrodków medycznych ,którzy najczęściej ignorowali przedstawione dolegliwości. Dodatkowo w rozmowie z pacjentem ...

lekarz Joanna Kazanecka

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22
38-200 Jasło

Swietne podejście do małego pacjenta(6lat). Pełne zainteresowanie dzieckiem,dawno nie bylam z synem u tak wspaniałej Neurolog.

lekarz Anna Szprucińska

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Jasło, ul. Staszica 22
38-200 Jasło

Bardzo miła pani Doktor ,uprzejma i wyrozumiała polecam wam tą pani doktor.
Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się po wizycieu pani Elżbiety Rutkowskiej.Leczenie kanałowe do tego moja trójka i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Elżbieta Rutkowska poraz ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Czyżowicz-Antonik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Czackiego 15
38-200 Jasło

Pani doktor może i jest kompetentna, ale traktuje pacjentów/ rodziców pacjentów bardzo protekcjonalnie. Dodatkowo na jakąkolwiek uwagę na temat funkcjonowania gabinetu i braku terminowości odpowiedź jest taka, że "jak się nie podoba to zawsze można iść prywatnie". Pani doktor chyba zapomina, że jej wynagrodzenie - przynajmniej w placówkach publicznych - opłacane jest ze składek pacjentów (a raczej rodziców pacjentów).

lekarz Piotr Bemben

Ortopeda, USG ortopedyczne

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Bemben
38-200 Jasło

Świetny fachowiec, przemiły człowiek, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Do tego uśmiechnięty i troskliwy, z poczuciem humoru. Polecam!
Począwszy od poczekalni. Zima jest tam po prostu zimno. Pani doktor w gabinecie ma nadmuch ustawiony na siebie natomiast w pokoju do badań już jest zimno. Wracając do poczekalni pielęgniarka w rejestracji jest naburmuszona i niemiła.niechetna do udzielwnia pomocy Opóźnienia są nawet 2 godzinne. Pani doktor potrafi wziąć 20 zl za wypisanie zwolnienia chorobowego pomimo ze bylam jej stala pacjentka w ciąży. poza tym zamiast omawiac Twoja ciaze opowiads o ...